• 100%-bezpieczny-zakup
  • Originalne-produkty
  • Gwarancja-zwrotu-pieniędzy
  • Szybkie-dostarczenie-do-5-dni
0
0,00 zł
Mój koszyk
Skontaktuj się z nami
info@teleprodukt.pl

Obrazek kuryra a zakaznikaZamówiony towar może zostać doręczony aż do Twojego  domu za pośrednictwem zewnętrznej firmy kurierskiej Packeta.pl.


Jeżeli potrzebujesz jakąkolwiek pomoc przy zakupie, skontaktuj się z nami za pośrednictwem adresu email info@teleprodukt.pl.


Opłata za wysyłkę dostarczoną firmą kurierską wynosi 19,90 PLN.

Towar wyślemy do Ciebie za pobraniem, a zapłacisz aż przy odebraniu paczki (Gotówką lub kartą płatniczą, przy odbiorze zamówienia).

Ewentualnie, jeżeli za zamówienie zapłacono z góry kartą albo przez internet banking, kurierowi się nie płaci (Usługa czasowo ograniczona).

Nie pobieramy opłat za opakowanie.

Towar wysyłamy za pośrednictwem kuriera, zostanie doręczony do 5 dni roboczych od przyjęcia emaila z potwierdzeniem. W przypadku oferty specjalnej czas dostawy może zostać przedłużony do 7-10 dni roboczych, lub zgodnie z tekstem podanym w opisie produktu.

Razem z towarem otrzymasz także fakturę, która służy jako dokument podatkowy oraz karta gwarancyjna.

Dostawę zapewnia zewnętrzna firma kurierska. Niestety, nie jesteśmy w stanie zapewnić, aby na Twoje życzenie kurier najpierw zadzwonił i sprawdził Twoją obecność w momencie doręczenia pod podanym adresem. W przypadku, że kurier nie zastanie klienta, zostawi awizo.


Jeżeli żądany towar nie jest dostępny lub podczas tego okresu występują nieprzewidziane problemy, natychmiast zostaniesz o tym poinformowana/y pod adresem kontaktowym, lub numerem telefonicznym podanym w Twoim zamówieniu.


Jeżeli nie otrzymasz towaru w terminie a nie skontaktowaliśmy się z Tobą, skontaktuj się z nami za pośrednictwem adresu email info@teleprodukt.pl.

Jestesmy do Twojej dyspozycji w każdy dzień roboczy od 8:00 do 17:00.

 
//